• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • +48 22 319 56 01

Obsługa ubezpieczeń ochrony prawnej

Porozumienie o współpracy w zakresie obsługi ubezpieczeń ochrony prawnej, zawarte w dniu 29 grudnia 2015 r. pomiędzy Krajową Izbą Radców Prawnych a PZU Pomoc Spółką Akcyjną w Warszawie, już obowiązuje i stwarza radcom prawnym prowadzącym kancelarie możliwość nawiązania współpracy na zasadach określonych w tym porozumieniu. Udostępniamy do wiadomości wszystkich radców prawnych tekst porozumienia wraz załącznikami.
Radcowie prawni prowadzący kancelarie (działający w ramach kancelarii), który chcą przystąpić do współpracy, po zapoznaniu się z porozumieniem i załącznikami do niego, powinni:
  1. wypełnić i podpisać „deklarację przystąpienia do współpracy z PZU Pomoc Spółka Akcyjną w ramach programu obsługi klientów objętych ubezpieczeniem ochrony prawnej” ( tj. załącznik nr 2 do Porozumienia)
  2. wysłać oryginał deklaracji na adres: PZU Pomoc Spółka Akcyjna w Warszawie, Aleja Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa
W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji lub wyjaśnień, związanych z przystąpieniem do współpracy na podstawie porozumienia, zapytania można kierować e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Lista radców prawnych współpracujących z PZU Pomoc:
https://www.pzu.pl/grupa-pzu/pzu-pomoc/radcy-prawni-i-adwokaci/radcy-prawni

Projekt stanowi odpowiedź zarówno na potrzeby członków samorządu radcowskiego, dla których status zawodowy może stanowić dodatkowy atut na drodze do uzyskania korzystnych ofert handlowo-usługowych, jak i też instytucji poszukujących możliwości prezentowania swojej oferty tej grupie odbiorców.